Postel BRUNY
Telefonická objednávka
POSTEL BRUNY
Vytvořte si útulný a stylový prostor k odpočinku s jednolůžkovou čalouněnou postelí BRUNY ve skandinávském stylu, čalouněnou látkou Malmo. Jemné zaoblené čelo a masivní nohy v přírodní barvě dodávájí posteli elegantní a sofistikovaný vzhled. Postel je ideální do dětských a studentských pokojů, pokojů pro hosty nebo moderních interiérů, kde chcete spojit pohodlí s praktickým a stylovým designem. Součástí postele je zabudovaná matrace z PUR pěny T28, která poskytuje zdravé a komfortní spaní. V kombinaci s kvalitním čalouněním a promyšleným designem se postel BRUNY stává nejen místem k odpočinku, ale také elegantním doplňkem každého interiéru.
- hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 203 cm
výška: 73 cm
plocha na spaní: 110x200 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
79 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 203 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 79 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 110 x 200 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 203 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 79 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 110 x 200 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní