- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Polyratanové lehátko s poduškami Dekorhome
Polyratanové lehátko s poduškami Dekorhome
Telefonická objednávka
Lehátko odolné proti povětrnostním vlivům vyrobené z robustního ocelového rámu a snadno udržovatelného polyratanu je praktické a pohodlné.
Polyratanový výplet je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Navíc je velmi nenáročný na péči.
Díky 2 velkým kolům lze lehátko snadno převézt na požadované místo.
Zádová opěrka je nastavitelná v šesti polohách, takže opěrku zad snadno nastavíte do ideální polohy vleže nebo vsedě, například při čtení. Přídavný polštář zajišťuje pohodlné ležení.
Potah 7 cm silné podušky a polštáře je vodoodpudivý. Výsledkem je, že tekutiny nejsou okamžitě absorbovány a lze je snadno a bez zanechání zbytků setřít. Polštáře jsou spojeny, aby se zabránilo sklouznutí na lehátku.
Barva:
béžová / krémová
černá / krémová
černá / antracit
šedá / antracit
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělý ratan - polyratan (PE) / kov / 100% polyester (180 g/m²) / plast / 100% pěna
Rozměry:
délka: 193 cm
šířka: 90 cm
výška lehu: 43 cm
celková výška: 100 cm
šířka sedu: 69 cm
nastavitelnost zádové opěrky: 50 - 90 cm
tloušťka podložky: 7 cm
průměr koleček: 20 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| DÉLKA | 193 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Polyester, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x lehátko, 1x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné křeslo GABE
Zahradní houpačka CELEBES
Dětská venkovní prolézačka Dekorhome
Dětská venkovní prolézačka Dekorhome
Závěsný slunečník s LED světlem Ø 330 cm Dekorhome
Závěsný slunečník s LED světlem Ø 330 cm Dekorhome
Červená
Dodání do 14 dnů
3 294 Kč
Krémová
Není skladem
3 584 Kč
Antracit
Není skladem
3 584 Kč
Venkovní koberec PP Dekorhome
Venkovní koberec 121x180 cm Dekorhome
Venkovní koberec 121x180 cm Dekorhome
Vzor grafika šedá / bílá
Dodání do 10 dnů
891 Kč
Vzor půlměsíc šedá / bílá
Není skladem
783 Kč
Zahradní sedací souprava 2 ks VERONIKA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 2 ks VERONIKA Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
4 796 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 310 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 959 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
5 462 Kč

























Zboží ihned, platba za 14 dní