- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovatelné TV křeslo TV-5053
Polohovatelné TV křeslo TV-5053
Telefonická objednávka
Pohodlné televizní křeslo TV-5053 je čalouněno příjemnou látkou ve dvou barevných variantách: hnědá (imitující broušenou kůži) a tmavě šedá. Křeslo má stabilní kovovou podnož a výjimečné polstrování včetně opěrek rukou.
Křeslo je polohovatelné pomocí malé černé aretační páčky. Na vnějším boku křesla uvolníte pojistku podnožky a opěráku. Následně pak vlastní vahou přizpůsobíte polohu křesla.
Na vnějším boku křesla je také praktická látková kapsa.
Barva:
hnědá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 84 cm
hloubka: 73-170 cm
výška: 108 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 50 cm
Nosnost:
130 kg
Hmotnost:
38 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 73 cm, 170 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HMOTNOST | 38 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 58 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty5
Polohovací TV křeslo TV-5040 látka
Polohovací TV křeslo TV-5040 látka
Hnědá
Není skladem
5 931 Kč
Lanýžová
Není skladem
8 490 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
6 590 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní