- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační a masážní
- Relaxační
- Polohovací křeslo TV-916
Polohovací křeslo TV-916
Telefonická objednávka
POLOHOVACÍ KŘESLO TV-916
Představte si chvíli, kterou si zasloužíte. Po náročném dni se konečně dostáváte domů, kde na vás čeká to nejlepší místo pod sluncem - Vaše nové TV křeslo. Nejenže se stane vaší osobní oázou relaxace, ale bude i stylovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Na boku křesla je praktická kapsa pro uložení drobností, jako jsou časopisy nebo dálkový ovladač.
POHODLÍ
Zapomeňte na běžná křesla, která Vás nutí hledat tu správnou polohu. Díky manuálnímu polohovacímu mechanismu si snadno a rychle nastavíte pozici, která je pro Vás nejlepší, a to vše pomocí páčky na boční straně křesla. Představte si, že si můžete zvednout nohy po dlouhém dni nebo se pohodlně usadit s knihou.
ELEGANTNÍ DESIGN
S jeho elegantním designem se stane středobodem každé místnosti a díky možnosti výběru mezi hnědou a šedou barvou se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru. Potah z příjemné hladké látky dodává tomuto křeslu nejen stylový vzhled, ale i neuvěřitelný komfort.
- hnědá
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

KVALITNÍ A ODOLNÉ
Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a nabízí nosnost až 120 kg. Toto TV křeslo je ideální pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový nábytek do svého domova. Kontrastní prošití zádové opěrky a hrany područek dodávají elegantní a luxusní vzhled.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / PU pěna / kov
Rozměry:
šířka: 73 cm
hloubka: 95 cm
výška: 106 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
31,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOST | 31,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOST | 31,5 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pěna |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Podlahová váza SINIS Dekorhome
RTV stolek PAFOS 150
Nástěnný věšák ATHAMÁS Dekorhome
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Závěsné zrcadlo ESUS Dekorhome 112 cm
Stříbrná
Není skladem
6 483 Kč
Zlatá
Není skladem
6 111 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
4 683 Kč
Odkládací stolek MEDUSA S Dekorhome
Odkládací stolek MEDUSA S Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč















































Zboží ihned, platba za 14 dní