- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovací křeslo PEGAZ VELVET
Polohovací křeslo PEGAZ VELVET
Telefonická objednávka
Stylové a moderní křeslo PEGAZ VELVET Vás naláká k odpočinku a lenošení.
Křeslo je čalouněno sametovou látkou Bluvel. Prošívání vysoké zádové opěrky, silné polstrování a čalouněné područky, to jsou přednosti křesla. Hlavní chloubou je funkce polohování, kde se pomocí jednoduchého mechanismu sklopí zádová opěrka a zároveň se vysune podnožka.
Barva:
hořčicová
zelená
šedá
béžová
světle šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka Bluvel
Rozměry:
šířka: 64 cm
hloubka: 88 - 160 cm
výška: 102 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
35 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64 cm |
| HLOUBKA | 88 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní