- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovací křeslo NERON
Polohovací křeslo NERON
Telefonická objednávka
Stylové a moderní relaxační křeslo NERON Vás naláká k odpočinku a lenošení. Skvěle se hodí nejen do obývacího pokoje, ale své uplatnění najde i v Vaší pracovně.
Křeslo má možnost rozložení do vodorovné pozice, polohuje se pomocí páčky na vnější boční straně křesla. Je potaženo kvalitní potahovou látkou v šedé barvě.
Barva:
šedá
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 72 cm
hloubka: 80 - 160 cm
výška: 101 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 51 cm
Hmotnost:
37 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální, Moderní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 80 cm, 160 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOST | 37 kg |
| NOSNOST | 130 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Stojací lampa látka / kov Dekorhome
Stojací lampa látka / kov Dekorhome
Nástěnná police ARTEMIS Dekorhome
Nástěnná police ARTEMIS Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
1 990 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní