🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Víceúčelový regál BETTY 4 je praktický a funkční. Je možné ho využít v dětském pokoji, obýváku, ložnici nebo i v předsíni.
Regál je vyrobený z kvalitní DTD ve dvou barevných variantách: buk a dub sonoma.
Poskytuje dostatek úložného prostoru. Disponuje dvěma šuplíky a třemi policemi.
Barva:
buk
dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 42,2 cm
výška: 180 cm
Rozměry police:
šířka: 41,6 cm
hloubka: 40 cm
výška: 1,6 cm
Nosnost police:
5 kg
Tloušťka materiálu:
16 mm
Hmotnost:
39 kg
Dodáváno v demontu. 
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 42,2 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 42,2 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.