- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome
Pohovka GOLIEDOR bouclé Dekorhome - BAREVNÁ VARIANTA: Šedá
Telefonická objednávka
NADČASOVÁ ELEGANCE PRO VÁŠ DOMOV
Třímístná pohovka GOLIEDOR v béžové nebo šedé barvě je ztělesněním stylového designu a luxusního pohodlí. Její jemně zakřivené linie a elegantní látka buklé dodávají celému kusu nádech sofistikovanosti, který se snadno začlení do moderních i klasických interiérů. Decentní barevné provedení navozuje pocit klidu a harmonie, díky čemuž pohovka dokonale ladí s různými styly zařízení.
- šedá
- béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

STYLOVÝ DESIGN A MAXIMÁLNÍ KOMFORT SEZENÍ
Pohovka GOLIEDOR se pyšní vysoce kvalitním pěnovým polstrováním, které zaručuje výjimečně pohodlné sezení. Robustní rám poskytuje potřebnou oporu a dlouhou životnost, zatímco velkorysá sedací plocha láká k odpočinku i společnému posezení s rodinou či přáteli. Součástí jsou také sladěné dekorační polštáře, které podtrhují elegantní vzhled a ještě více zpříjemní váš relax.

DOLAĎTE SVŮJ INTERIÉR K DOKONALOSTI
Pro dokonalý styl doporučujeme kombinovat pohovku se zlatými doplňky, nadčasovými odkládacími stolky nebo vřelými přírodními tóny. Vytvořte si obývací prostor plný nadčasové elegance, pohody a jedinečné atmosféry, kterou oceníte každý den.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (100% Polyester) / pěna
Rozměry:
šířka: 198 cm
hloubka: 80 cm
výška: 78 cm
šířka sedu: 170 cm
hloubka sedu: 67 cm
výška sedu: 42 cm
výška opěrky zad: 38 cm
výška loketní opěrky 37 cm
výška nožiček: 4 cm
Hmotnost:
50 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 198 cm |
| HLOUBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 170 cm |
| HLOUBKA SEDU | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 37 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Šedá
Není skladem
6 590 Kč
Béžová
Není skladem
6 290 Kč
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Jídelní židle 4 ks IKAROS Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Rozkládací pohovka DIRKÉ Dekorhome
Růžová
Není skladem
15 290 Kč
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní