- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Pohovka 2místná sametová látka / chrom Dekorhome
Pohovka 2místná sametová látka / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato 2místná pohovka bude ideálním místem, kde si můžete povídat, číst, sledovat televizi nebo zkrátka odpočívat. Díky jednoduchému, avšak modernímu designu krásně zapadne do každého obývacího pokoje.
Sedačka je čalouněná odolnou a pevnou kvalitní látkou a polstrovaná měkkou pěnou, která vám dopřeje to nejvyšší pohodlí. Díky bytelnému dřevěnému rámu a vysoce kvalitním chromovým nohám je pohovka velice stabilní a odolná. Sestavení této dvojsedačky je snadné.
Barva:
modrá / chrom
tmavě zelená / chrom
tmavě šedá / chrom
černá / chrom
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
sametová látka / kov / dřevo
Rozměry:
šířka: 114 cm
hloubka: 78 cm
výška: 81 cm
šířka sedu: 109 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 39 cm
výška područek od země: 59 cm
Hmotnost:
23,6 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 114 cm |
| HLOUBKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 23,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 109 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní