- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- PC stůl na kolečkách 80x50 cm Dekorhome
PC stůl na kolečkách 80x50 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento kompaktní stůl pro počítač nebo notebook má prostorově úsporný design a jeho moderní styl ve vaší místnosti rozhodně vynikne. Je vyrobený z dřevotřísky a pro snadné přemisťování je vybavený pojezdovými kolečky.
Velká pracovní plocha umožňuje jak pohodlné používání počítače, tak psaní poznámek apod.
Tento počítačový stůl s výsuvnou deskou pro klávesnici, má 1 speciální polici pro počítač a 2 police pro vaše další počítačové příslušenství.
Jednoduchá montáž. Stůl nabízíme v několika barevných variantách. VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněný ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.
Barva:
bílá
bílá lesk
šedá
šedá lesk
černá
černá lesk
dub sonoma
dub sonoma / bílá
beton
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
dřevotříska / plastová kolečka
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 50 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
24,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 24,3 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Plast |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska, Plast |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty8
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 041 Kč
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 007 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 904 Kč
Počítačový stůl VERNER NEW
Počítačový stůl 80x45 cm Dekorhome
Počítačový stůl 80x45 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 175 Kč
Šedá
Není skladem
2 192 Kč
Černá
Není skladem
2 067 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 405 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 177 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 814 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 838 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 693 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 724 Kč
Psací stůl s policí 90x50 cm Dekorhome
Psací stůl s policí 90x50 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 653 Kč
Šedá
Není skladem
1 823 Kč
Černá
Není skladem
2 138 Kč
Bílá lesk
Dodání do 10 dnů
2 393 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 839 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 075 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 857 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 612 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 213 Kč
PC stůl s policí na kolečkách Dekorhome
PC stůl s policí na kolečkách Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 147 Kč
Hnědá
Není skladem
1 952 Kč
Černá
Není skladem
2 034 Kč
















