- Domů
- Výprodej
- Outlet nábytek sleva až 70%
- OUTLET - Barová židle CHIRO
OUTLET - Barová židle CHIRO
Telefonická objednávka
S barovou stoličkou CHIRO dostane vaše jídelna ten správný šmrnc.
Židle je moderní a designová, ale také je důležité její měkké a pohodlné sedadlo. Netradičně vysoké opěradlo nabízí maximální komfort.
Výšku židle je možné si nastavit podle vlastní potřeby.
Je čalouněná sametovou látkou v barvách tmavozelená a hnědá.
Kovová podstava v černé barvě je pevná a stabilní.
Produkt nemá originální obal!
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
sametová Velvet látka / kov
Rozměry:
šířka: 51,5 cm
hloubka: 60 cm
výška: 96 - 117 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 63-83 cm
šířka zádové opěrky: 45 cm
výška zádové opěrky: 42,5 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
17,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51,5 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 117 cm |
| HMOTNOST | 17,4 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm, 83 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barový stůl Ø 60cm Dekorhome
Barový stůl Ø 60cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 228 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 704 Kč
Dub
Není skladem
4 698 Kč
Barový stůl se 2 policemi Dekorhome
Barový stůl s regálem AUSTEN
Barový stůl s regálem AUSTEN
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 966 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Bílá / beton
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Barový set 5ks textil / černá Dekorhome
Barový set 5ks textil / černá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 632 Kč
Zelená
Není skladem
9 093 Kč
Krémová
Není skladem
9 093 Kč
Modrá
Není skladem
9 088 Kč
Vínová
Není skladem
8 745 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 440 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
8 496 Kč
Žlutá
Není skladem
8 738 Kč
Světle šedá
Není skladem
10 131 Kč














