- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Otočné rozkládací křeslo látka Dekorhome
Otočné rozkládací křeslo látka Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto rozkládací křeslo v sobě spojuje pohodlí a praktičnost. Otočné křeslo lze snadno proměnit v lenošku, polohovatelné křeslo nebo válendu, což je ideální, pokud trpíte nedostatkem místa, anebo pokud máte občas nečekané nocležníky.
Toto mimořádně pohodlné rozkládací křeslo je silně polstrované pěnou. Bude to zároveň praktický i velmi dekorativní kus zařízení do vašeho obýváku, pracovny, pokoje pro hosty nebo ložnice.
Opěradlo se dá polohovat, takže na křesle budete moci zaujmout co nejpohodlnější pozici.
Měkký a pohodlný polštářek pod záda můžete používat i jako polštář pod hlavu, když křeslo rozložíte na lůžko.
Barva:
světle šedá
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
látka 100% polyester / pěna / ocel
Rozměry (složené jako křeslo):
šířka: 60 cm
hloubka: 75 cm
výška: 80 cm
šířka sedáku: 50 cm
hloubka sedáku: 60 cm
výška sedu od země: 37 cm
výška područek křesla od země: 50 cm
Rozměry (rozložené jako postel):
délka: 186 cm
šířka: 60 cm
výška: 26 cm
Hmotnost:
19,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 19,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 19,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x polštář |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.














Zboží ihned, platba za 14 dní