- Domů
- Výprodej
- Výprodej křesel
- Otočné křeslo s podnožkou HWC-K98 - POSLEDNÍ KUS
Otočné křeslo s podnožkou HWC-K98 - POSLEDNÍ KUS
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ OTOČNÉ ČTECÍ KŘESLO - VARIANTA HNĚDÁ
Toto otočné čtecí křeslo skutečně upoutá pozornost. Kromě nastavitelné opěrky hlavy a zádové opěrky lze nastavit opěrku nohou podle vašich potřeb. Ideální pro příjemné chvíle u televize nebo s dobrou knihou.
DESIGN A ELEGANCE
TV křeslo zaujme také designem a zajistí elegantní vzhled ve vašem obývacím prostoru. Kombinace kůže a imitace kůže ještě více podtrhuje eleganci zakřiveného tvaru, zatímco kovové nohy mu dodávají osobitý charakter. Bez ohledu na to, jak se liší televizní křesla z naší řady, všechny mají jednu věc společné: symbióza designu, funkčnosti a pohodlí. Díky svému modernímu vzhledu působí toto křeslo neuvěřitelně štíhle a elegantně, ale v žádném případě nezanedbává aspekt pohodlí. Zde nemusíte dělat žádné kompromisy.
FUNKČNOST A POHODLÍ
Toto křeslo je otočné o 360°. Toto relaxační křeslo, vybavené plynule nastavitelnou lehací plochou a pohodlným polstrováním, nesplní žádná přání. Polohovat lze i opěrku hlavy. Stolička je nastavitelná do 15°. Tato funkce umožňuje, aby stolička nejlépe podpírala část nohy mezi patou a kolenem a přizpůsobila se různým typům použití. Když je stolička používána jako sedák, automaticky uzamkne polohu pro větší bezpečnost.
EXTRÉMNÍ POHODLÍ
Díky silnému polstrování, širokým područkám a opěrce nohou je TV křeslo extrémně pohodlné. Opěradlo křesla lze tlakem těla snadno posunout do požadované polohy, což zaručuje relaxaci u televize nebo s dobrou knihou.

BAREVNÉ VARIANTY
Varianty: hnědá, bílá, modrá, šedohnědá taupe, černá. Tato široká škála barevných variant vám umožní snadno přizpůsobit křeslo vašemu interiéru a osobnímu vkusu. Objednejte si toto elegantní otočné čtecí křeslo a zažijte kombinaci stylu, funkčnosti a neuvěřitelného pohodlí.
- hnědá

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
umělá kůže / pěna / kov / hovězí kůže (přední strana)
Rozměry:
šířka: 117 cm
hloubka: 77 cm
výška: 110 cm
Hmotnost:
44,6 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 117 cm |
| HLOUBKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 44,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Pěna, Umělá kůže |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Elektrické polohovací křeslo s USB LORIS
Elektrické polohovací křeslo s USB LORIS
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Stojan na víno na 28 lahví černá Dekorhome
Polohovací TV křeslo KARIM
Polohovací TV křeslo KARIM
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem















Zboží ihned, platba za 14 dní