- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Otočné křesílko 2 ks umělá kůže / chrom Dekorhome
Otočné křesílko 2 ks umělá kůže / chrom Dekorhome
Telefonická objednávka
V klubovém křesle v provedení chesterfield se sedí jedna radost. Je ztělesněním moderního designu, měkké na dotek a neskonale pohodlné. Díky plynovému pístu si můžete nastavit jeho výšku, takže se bude hodit nejen k baru, ale i k pultíku. Pyšní se vysoce leštěnou chromovou konstrukcí, která je jak kvalitní, tak i stylová. Oblé provedení sedáku zaujme a potěší.
Tato sada křesel v provedení chesterfield je jednoduše svá a u vás doma jí to bude zaručeně slušet.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
umělá kůže / leštěný chrom
Rozměry:
šířka: 61 cm
hloubka: 58 cm
výška: 80 - 93 cm
šířka sedu: 34 cm
hloubka sedu: 44 cm
průměr základny: 45 cm
Hmotnost:
22 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 93 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 34 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 93 cm |
| HMOTNOST | 22 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 34 cm |
| HLOUBKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní