- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Otočné jídelní křeslo HC-993
Otočné jídelní křeslo HC-993
Telefonická objednávka
OTOČNÉ JÍDELNÍ KŘESLO HC-993
Představujeme Vám otočné jídelní křeslo HC-993, které se stane nejen nezbytným doplňkem vaší jídelny, ale i symbolem pohodlí a stylu. Toto jedinečné křeslo spojuje v sobě eleganci, funkcionalitu a nevídaný komfort, činí z každého posezení u stolu zážitek, na který se budete těšit.
ELEGANTNÍ DESIGN
Vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, otočné jídelní křeslo HC-993 je obléknuto do několika barevných variant, které dodají vašemu interiéru nádech elegance a nadčasovosti. Silně polstrované područky a vodorovně prošívané čalounění nejen zvýrazňují jeho design, ale zajišťují i maximální pohodlí při sezení.
- bílá
- červená
- modrá
- zelená
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
VÝJIMEČNÉ POHODLÍ
Otočný mechanismus 180° s vratným pohybem přináší svobodu a umožňuje snadné otočení k hostům nebo při vstávání od stolu bez nutnosti posouvání či zvedání židle. S nosností 120 kg je křeslo HC-993 robustní a stabilní, připraveno vyhovět potřebám každého uživatele.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / PU pěna / kov
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 62 cm
výška: 88 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
12,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 12,3 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Jídelní stůl DOSHAR Dekorhome
Jídelní stůl DOSHAR Dekorhome
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
34 790 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
34 790 Kč
Šedý mramor
Dodání do 14 dnů
34 090 Kč
























































Zboží ihned, platba za 14 dní