- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato otočná jídelní židle se stylovým a nadčasovým designem bude praktickým doplňkem vašeho domova.
Kovový rám a sedadlo zhotovené z překližky zajišťují mimořádnou pevnost a stabilitu. Tato kuchyňská židle je čalouněná sametem a při sezení vám zaručeně poskytne optimální pohodlí. Můžete si na ní vychutnat večeři, začíst se do knihy nebo si jen tak odpočinout v obývacím pokoji.
Pomocí mechanismu s plynovým pístem si můžete nastavit výšku sezení podle potřeby. Jídelní židle se otáčí o 360 stupňů, je tedy velmi flexibilní a dá se na ní volně pohybovat, protože je vybavená pojezdovými kolečky.
Barva:
krémová
žlutá
růžová
vínová
modrá
světle zelená
tmavě zelená
hnědá
světle šedá
tmavě šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
samet (100% polyester) / kov / překližka
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 56 cm
výška: 80 - 92 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška opěradla: 42 cm
Hmotnost:
8,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 92 cm |
| HMOTNOST | 8,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Pěna, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Kuchyňská linka PRADO 260
Kuchyňská linka PRADO 260
Bílá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
28 150 Kč
Odkládací police AVENO
Police ARTID TYP 1
Jídelní stůl GDT-202 WT
Jídelní stůl REVENTON
Jídelní stůl REVENTON
Bílá
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Dub
Dodání do 14 dnů
2 450 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní