- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Norty
- Otevřený regál NORTY TYP 6
Otevřený regál NORTY TYP 6
Telefonická objednávka
Elegantní regál NORTY TYP 6 je součástí sektorové sestavy NORTY, která je víceúčelová a praktická. Díky této sektorové sestavě si dokážete zařídit celou domácnost v jednom barevném provedení, ze stejného materiálu a na jedné internetové stránce.
Regál NORTY je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky v barevném provedení: dub sonoma.
Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří polic, které jsou otevřené. Pod nimi se nachází tři šuplíky.
Barva:
dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 57 cm
hloubka: 40 cm
výška: 210 cm
Tloušťka materiálu:
materiál: 32 mm
zvýšená část: 16 mm
Hmotnost:
51,5 kg
Dodáváno v demontu.
| DEKOR |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 57 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOST | 51,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní