DOTEK AFRICKÉHO POCITU
Ponořte se do světa elegance a exotického designu s naším jedinečným odkládacím stolkem. Kulatá skleněná deska stolu nabízí nejen funkčnost, ale také jasnou a nadčasovou estetiku. Zvláštností tohoto stolu je ručně vyrobená zlatá figurka opice, která dodává místnosti exotický nádech a vyzařuje africký nádech. 
 

EXKLUZIVNÍ KUS NÁBYTKU
Ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo předsíni, tento odkládací stolek upoutá pozornost v každé místnosti. Figurka opice dodává stolu zvláštní auru a vytváří příjemnou atmosféru s nádechem exotiky. Dopřejte si tento exkluzivní kus nábytku a dodejte svému domovu nádech luxusu a afrického nádechu. Každý pohled na tento odkládací stolek se stává cestou do vzdálených světů elegance a originality!


BAREVNÉ VARIANTY

Tento unikátní odkládací stolek nabízí možnost výběru mezi dvěma atraktivními variantami - zlatou a stříbrnou figurkou opice. Každá z těchto variant dodává stolku jedinečný charakter a přispívá k jeho celkovému exotickému a elegantnímu vzhledu. Zatímco zlatá figurka opice přináší pocit tepla, luxusu a bohatství, stříbrná varianta zase zvýrazňuje moderní a sofistikovaný styl. Obě tyto varianty jsou dokonalým doplňkem pro každý interiér, kde hledáte nádech exotiky a elegance.

  • stříbrná
  • zlatá

Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


DETAILY PRODUKTU
Deska stolu z bezpečnostního skla se obzvlášť snadno udržuje. Detailní figurka opice dodává stolu jeho zvláštní kouzlo. Kombinace čirého skla a zlaté / stříbrné opice vytváří harmonickou symbiózu mezi elegancí a exotikou. Tento stůl se stává nejen funkčním kusem nábytku, ale také uměleckým dílem, které přitahuje pozornost.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Materiál:
sklo / kov (hliníkoví slitina) 

Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 45 cm
výška: 50 cm

tloušťka desky: 8 mm 

Hmotnost:
13 kg

Nosnost:
30 kg


MONTÁŽ

Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Díky jednoduché montáži ji můžete mít na zdi během několika minut.

Parametry
BARVA ZlatáStříbrnáPrůhledná
STYL Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní, Nadčasový
TVAR Kulatý
ŠÍŘKA 45 cm
HLOUBKA 45 cm
VÝŠKA 50 cm
MATERIÁL Kov, Sklo
NASTAVITELNÁ VÝŠKA Ne
ROZKLÁDACÍ Ne
TYP STOLU Odkládací
MATERIÁL DESKY Sklo
MATERIÁL NOHOU Kov
NOHY STOLU 1 noha, Atypické
BARVA ZlatáStříbrnáPrůhledná
STYL Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní, Nadčasový
TVAR Kulatý
ŠÍŘKA 45 cm
HLOUBKA 45 cm
VÝŠKA 50 cm
MATERIÁL Kov, Sklo
NASTAVITELNÁ VÝŠKA Ne
ROZKLÁDACÍ Ne
TYP STOLU Odkládací
MATERIÁL DESKY Sklo
MATERIÁL NOHOU Kov
NOHY STOLU 1 noha, Atypické

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení