- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Telefonická objednávka
POCIT DŽUNGLE
Tato ručně vyrobená mistrovská díla ve starožitném stříbře dodají vašemu obytnému prostoru punc luxusu a jejich základem je pevný, stabilní kovový rám. S těmito odkládacími stolky dodáte nesrovnatelnou atmosféru nejen vašemu obývacímu pokoji, ale celému vašemu domovu. Ať už je umístíte dohromady nebo samostatně, jejich jedinečný design krokodýlí stolní desky obohatí každou místnost a zapůsobí na vaše hosty.

JEDINEČNÝ KROKODÝLÍ DESIGN
Objevte exkluzivní krokodýlí design, který dodá vašemu obývacímu pokoji jedinečný nádech. Naše kulaté stolky ve starostříbrném vzhledu jsou nejen ručně vyráběné, ale také jedinečné. Každý stůl, velký nebo malý, má nápadný krokodýlí vzor a bude ve vašem domově zvláštním prvkem. Dodejte své životní atmosféře nádech ručně vyráběné elegance spolehnutím na nadčasový design a robustní kvalitu. Tyto moderní hnízdící stoly dokonale doplní atmosféru vašeho obytného prostoru.

DVĚ VELIKOSTI
Naše odkládací stolky jsou dostupné ve dvou velikostech - průměr 40 cm a průměr 60 cm. Tento výběr umožňuje snadno přizpůsobit stolky prostoru vašeho domova, ať už hledáte kompaktní řešení nebo robustnější stůl jako dominantní prvek vašeho obývacího pokoje.
- 40 cm
- 60 cm
Výběr průměru (většího stolku) zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
stříbrná / černá
Materiál:
slitina kovu a hliníku / kov
Rozměry velkého stolku:
průměr: 40 / 60 cm
výška: 46 / 49 cm
Rozměry malého stolku:
průměr: 35 / 45 cm
výška: 40 / 49 cm
Nosnost:
30 kg

MONTÁŽ
Zboží je připraveno k okamžitému použití, protože je již smontováno. Bez složitého montážního procesu můžete ihned využívat všechny výhody tohoto produktu, což usnadňuje jeho začlenění do vašeho domácího prostředí.
Sada obsahuje: 2 x stolek

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Orientální, Vintage, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 46 cm, 49 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Orientální, Vintage, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 46 cm, 49 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm, 40 cm, 45 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek GAIA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Lenoška Chesterfield umělá kůže Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
9 353 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
13 224 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
12 678 Kč
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks GAIA Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
3 922 Kč
Sheesham
Není skladem
9 801 Kč
Sheesham smoke
Není skladem
7 994 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní