MODERNÍ STOLEK
Moderní noční stolek ze série PRASHINE představuje novou úroveň stylu a elegance v každém interiéru. Nabízí nejen dostatek praktického úložného prostoru, ale stává se také okamžitým středobodem pozornosti. Nechte se přesvědčit o její kvalitě a designu a dejte svému prostoru to "něco" navíc.DESIGN
Žebrované sklo, použité jako lehká ochranná zástěna pro obsah nočního stolku, dodává produktu sofistikovaný vzhled a zároveň chrání uložené předměty před prachem a nečistotami. Dveře nočního stolku jsou vybaveny magnetickým zámkem, který zajišťuje bezpečné uzavření a snadný přístup k obsahu při potřebě. Zlatá úchytka zdůrazňuje okouzlující design a přidává sofistikovaný vzhled.


NASTAVITELNÉ NOHY PRO PŘEKONÁNÍ NEROVNOSTÍ
Detail, který zvyšuje praktičnost jsou nohy s možností nastavení výšky. Tento prvek umožňuje snadno překonat jakékoli nerovnosti podlahy a zajistit tak maximální stabilitu vitríny. Bez ohledu na to, kde se ji rozhodnete umístit, můžete si být jisti, že bude stát pevně a bezpečně.


KOMBINACE KOVOVÉ KONSTRUKCE A ŽEBROVANÉHO SKLA
Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které garantují její dlouhodobou životnost a estetickou hodnotu. Robustní kovová konstrukce poskytuje pevnost a stabilitu, zatímco průhledné žebrované sklo přidává vitríně nádech elegance a sofistikovanosti. Tato kombinace nejen zajišťuje odolnost vůči běžnému opotřebení, ale také dodává celkový luxusní vzhled.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva: 
černá / průhledná / zlatá

Materiál: 
kov / sklo

Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 61 cm


MONTÁŽ

Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

Parametry
BARVA ČernáZlatáPrůhledná
STYL Vintage, Moderní
ŠÍŘKA 40 cm
HLOUBKA 40 cm
VÝŠKA 61 cm
MATERIÁL Kov, Sklo
VÝŠKA NOŽIČEK 10 cm
ÚLOŽNÝ PROSTOR Ano
VYSOKÝ LESK Ne
POČET POLIC 1
DVEŘE Dveře na pantech
BARVA ČernáZlatáPrůhledná
STYL Vintage, Moderní
ŠÍŘKA 40 cm
HLOUBKA 40 cm
VÝŠKA 61 cm
MATERIÁL Kov, Sklo
VÝŠKA NOŽIČEK 10 cm
ÚLOŽNÝ PROSTOR Ano
VYSOKÝ LESK Ne
POČET POLIC 1
DVEŘE Dveře na pantech

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení