- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnné světlo JONERA
Nástěnné světlo JONERA
Telefonická objednávka
Dodejte svému domovu industriální nádech s tímto nástěnným svítidlem. Černá základna a stínítko z kouřového skla přidávají svítidlu sofistikovaný a tajemný charakter. Kouřové sklo umožňuje pronikání světla skrze něj a vytváří jemné a příjemné osvětlení v místnosti.
Na stínítku je umístěn černý kovový košík, který je zajímavým designovým prvkem. Může sloužit jak jako ochrana skla, tak i jako dekorativní prvek, který přidává světlu další rozměr. Černá barva kovu se vkusně prolíná s celkovým designem svítidla a dodává mu eleganci a kontrast.
Žárovka není součástí dodávky.
Barva:
černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 25 cm
hloubka: 23 / 25 cm
výška: 20 / 25 cm
Výběr výšky světla zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
závit pro žárovku: E27 max. 40W
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 25 cm |
| HLOUBKA | 23 cm, 25 cm |
| VÝŠKA | 20 cm, 25 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stropní lampa JONERA 1xE27
Závěsná lampa JONERA 1xE27
Závěsná lampa JONERA 3xE27
Konzolový stolek ANTAIOS Dekorhome
Příruční stolek XANTHOS Dekorhome
Příruční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
1 550 Kč
Černý mramor
Dodání do 14 dnů
1 590 Kč














