🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Moderní elegantní polička P-001 v mnoha barevných variantách. Díky skrytému nástěnnému kování se stává součástí stěny.
Je vyrobena z MDF + lamina. Nosnost poličky je 5-15 kg podle druhu zdiva.
Balení obsahuje poličku, kovový držák, šrouby a hmoždinky pro uchycení. Baleno v ochranné fólii.
Barva:
bílá
bílá lesk
buk
dub
dub sonoma
dub sonoma tmavý
třešeň
šedá lesk
ořech
černá
staré dřevo
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF + lamino / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 24 cm
výška: 4 cm
Nosnost:
5-15 kg
Hmotnost:
1,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 4 cm |
| HMOTNOST | 1,8 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| VYSOKÝ LESK | Ano, Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Bílá
Skladem
414 Kč
Buk
Skladem
414 Kč
Ořech
Skladem
414 Kč
Třešeň
Skladem
441 Kč
Černá
Skladem
513 Kč
Zelená
Skladem
460 Kč
Šedá
Skladem
414 Kč
Bílá lesk
Skladem
513 Kč
Šedá lesk
Skladem
513 Kč
Dub
Skladem
414 Kč
Dub sonoma
Skladem
414 Kč
Dub sonoma tmavý
Skladem
414 Kč
Staré dřevo
Skladem
414 Kč