- Domů
- Nábytek
- Bytové doplňky a dekorace
- Police a poličky
- Nástěnná police ATHAMÁS Dekorhome
Nástěnná police ATHAMÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
PERFEKTNÍ POLICE PRO PŘIROZENÝ ŽIVOTNÍ STYL

VÍCE ÚLOŽNÉHO PROSTORU V KAŽDÉ MÍSTNOSTI

JEDINEČNÝ DESIGN

VYTVOŘTE SI SVŮJ VLASTNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní dřevo
Rozměry:
šířka: 115 cm
hloubka: 25 cm
výška: 4 cm

MONTÁŽ
Zbožé je dodáváno již smontované, což znamená, že je okamžitě připraven k použití bez složitého montážního procesu. Díky tomu můžete ihned začít využívat všechny výhody.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 4 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 115 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 4 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní lavice ATHAMÁS Dekorhome
Jídelní stůl ATHAMÁS X Dekorhome
Konferenční stolek ATHAMÁS Dekorhome
Konferenční stolek ATHAMÁS Dekorhome
Akácie medová / černá
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Akácie medová / stříbrná
Dodání do 14 dnů
7 990 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní