- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Nástěnná lampa OKIRA TYP 2
Nástěnná lampa OKIRA TYP 2
Telefonická objednávka
Kolekce OKIRA přichází s novými typy lamp. OKIRA TYP 2 je tím pravým osvětlením na vaši stěnu.
Vyrobena je z kovu a charakterizuje ji okouzlující design v podobě kovové klece. Nejeden pohled přitáhne také její tvar, který připomíná diamant. Ukotvena je do podstavce. Disponuje ohebným kloubem, který umožňuje pohybovat a otáčet ramenem lampy na všechny světové strany. Hodit se bude nejen do vkusně zařízené domácnosti, ale také do stylových kaváren, restaurací nebo klubů.
Lampa OKIRA TYP 2 je dodávána bez žárovky, kterou můžete dokoupit v typu E14.
Barva:
bílá
zlatá
stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 19 cm
hloubka: 10 cm
výška: 18,7 cm
rozměry podstavce: 8,5 x 8,5 x 2,5 cm
rozměry stínidla: 10 x 10 x 9 cm
typ žárovky: E14
příkon žárovky: 40 W
napětí: 220-240 V
Hmotnost:
0,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 19 cm |
| HLOUBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 19 cm |
| HMOTNOST | 0,3 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástěnná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Elektrické polohovací křeslo KRONOS VELVET
Elektrické polohovací křeslo KRONOS VELVET
Šedá
Není skladem
8 400 Kč
Béžová
Dodání 10-14 dnů
8 400 Kč
Skořicová
Není skladem
8 400 Kč
Závěsný TV stolek LIVO s elektrickým krbem
Jídelní židle K497
Relaxační křeslo SPENCER
Relaxační křeslo SPENCER
Šedá
Dodání 10-14 dnů
6 274 Kč
Cappuccino
Není skladem
6 274 Kč
Světle šedá
Není skladem
6 274 Kč
Jídelní křeslo ASTORIA VELVET II
Jídelní křeslo ASTORIA VELVET II
Černá
Není skladem
3 024 Kč
Šedá
Není skladem
3 179 Kč
Béžová
Není skladem
3 179 Kč
Světle šedá
Není skladem
3 024 Kč





