Nastavitelné stropní světlo IMPRESIA
Kód produktu: CA-31-45471
Telefonická objednávka
Série světel IMPRESIA se vyznačují bílým stínidlem se vzorem černých kruhů, které vytvářejí kontrast. Zapadne skvěle do moderního interiéru.
V naší nabídce naleznete i podlahovou nebo stolní lampu a nástěnné světlo. Můžete si tak sladit domácnost dle Vašich představ.
Barva:
bílá / černá
Materiál:
kov / tkanina
Rozměry:
šířka: 46 cm
hloubka: 46 cm
výška: 118 cm
napětí: 230V / 50Hz
typ žárovky: 3 x E27
Hmotnost:
5,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 46 cm |
| HLOUBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| PRŮMĚR | 46 cm |
| HMOTNOST | 5,8 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka SYDNEY
Varianty produktu
Růžová
Dodání do 7 dnů
8 864 Kč
Tmavě modrá
Dodání do 10 dnů
8 864 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 10 dnů
8 864 Kč
Rozkládací pohovka SYDNEY
Růžová
Dodání do 7 dnů
8 864 Kč
Tmavě modrá
Dodání do 10 dnů
8 864 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 10 dnů
8 864 Kč
Dodání do 7 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 8 421 Kč
8 864 Kč
Přidat do oblíbených
Kancelářské křeslo LIAM
Dodání do 7 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 3 404 Kč
3 583 Kč
Přidat do oblíbených
Šatní skříň MURANO S-1
Skladem
u vás do 27.04.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 11 866 Kč
12 490 Kč
13 776 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo SADIE
Dodání do 7 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 438 Kč
od 2 566 Kč
Přidat do oblíbených
Police OLJE 1
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 131 Kč
1 190 Kč
1 404 Kč
Přidat do oblíbených
Zrcadlo MALKIA TYP 4
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 903 Kč
950 Kč
1 102 Kč
Přidat do oblíbených
Dětská nástěnná lampa BALLOON LED
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 030 Kč
od 941 Kč
1 220 Kč
Přidat do oblíbených
Stojací lampa IMPRESIA
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 3 757 Kč
3 955 Kč
5 187 Kč
Přidat do oblíbených

Zboží ihned, platba za 14 dní