E-shop je plně funkční. Opatřeními chráníme své zaměstnance a zákazníky. BEZKONTAKTNÍ DORUČENÍ A OPATŘENÍ

(1)

-50% 1+1 zdarma

Matrace Leona 1+1 zdarma + 2 x polštář Lukáš zdarma Dřevočal

-50% 1+1 zdarma

Matrace Leona 1+1 zdarma + 2 x polštář Lukáš zdarma Dřevočal

Kód produktu: DKR007896

Upřesněte výběr produktu

rozměry
Varianty potahů
-50% 1+1 zdarma

Původní cena 15 720 Kč od od 7 860 Kč S DPH Ušetříte 7 860 Kč

počet kusů
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Akce 1+1 obsahuje dvě matrace Leona + 2 x polštář Lukáš zdarma (rozměr polštáře 55 x 46 x 13 cm, výplň - drcená líná pěna)

Sedmizónová matrace s volbou dvojí tuhosti. Střed jádra matrace je zpevněn vysoce gramážní pěnou MediFoam. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Matrace je vhodná na všechny typy roštů.

Celková výška matrace je cca 22 cm.

Tuhost: oboustranná - tuhost 3 + 4
Doporučená nosnost: do 140 kg
Výška matrace: 22 cm
Počet zón: 7
Doporučené uložení: pevný nebo polohovací lamelový rošt

Potah je snímatelný.

Matrace se vyrábí v těchto rozměrech: 80x195, 85x195, 80x200, 90x200 cm.

Nabídka potahů matrace:

Úplet:

Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).

Aloe vera:

Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt z AloeVera umožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku

SilverGuard:

SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. SilverGuard® úprava: Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je pratelný na 60°C. Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER..

Medicott:

Značkový typ pleteného potahu svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Medicott má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je možno prát při 60° C.

Lyocell:

Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí.Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C.

Parametry

ŠÍŘKA
DÉLKA
VÝŠKA
22 cm
NOSNOST
TYP MATRACE
MATERIÁL MATRACE
OBOUSTRANNÁ
Ano
ROZDÍLNÁ TUHOST STRAN
Ano
BARVA POTAHU
Bílá
POČET ZÓN
7
SNÍMATELNÝ POTAH
Ano