- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo L83b
Telefonická objednávka
MAXIMÁLNÍ POHODLÍ A MODERNÍ STYL
Ponořte se do maximálního pohodlí a moderního stylu s naším křeslem. Toto koktejlové křeslo ztělesňuje dokonalou kombinaci luxusu, pohodlí a moderního designu a nepochybně se stane novým vrcholem vašeho obytného prostoru.
NESROVNATELNÝ ZÁŽITEK ZE SEZENÍ
Křeslo se vyznačuje extra silným polstrováním, které vám nabízí nesrovnatelný zážitek ze sezení. Ať už odpočíváte, čtete knihu nebo konverzujete s přáteli, toto křeslo vám zajistí maximální pohodlí a relaxaci.
PRAKTICKÉ A POHODLNÉ VYCHYTÁVKY
Extra široký sedák vám umožní pohodlně se rozložit a využít prostor naplno. Integrované područky nabízejí nejen další pohodlí, ale také praktickou možnost uložení nápojů, knih nebo dálkových ovladačů.
ELEGANTNÍ DESIGN
Díky svému modernímu stylu a zaobleným rohům a hranám dodá křeslo vašemu obývacímu prostoru současnou eleganci. Toto křeslo je nejen funkční, ale také estetické vyjádření, které přitahuje pozornost.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní dřevo / látka / pěna / kov
Rozměry:
šířka: 88 cm
hloubka: 76 cm
výška: 78 cm
šířka sedu: 55 cm
hloubka sedu: 59 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnost:
22 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo, Pěna, Překližka |
| ŠÍŘKA SEDU | 55 cm |
| HLOUBKA SEDU | 59 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka OTISA
Rozkládací pohovka OTISA
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
8 390 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
8 390 Kč
Konferenční stolek 2 ks LASTRO
Konferenční stolek 2 ks LASTRO
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Černý mramor
Dodání do 14 dnů
3 450 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní


