- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Lavice s úložným prostorem Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylová lavice z MDF poskytuje dostatek úložného prostoru. Má kožený vzhled a vodoodpudivý povrch ve třech barevných variantách: bílá, hnědá a černá.
Lze použít jako lavice nebo taburet. Je skládací a prostorově úsporná. Nosnost do 60 Kg.
Barva:
bílá
hnědá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / polyuretan (PU) / stabilní pěna (25 mm)
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 40 cm
rozměry složené lavice: 80 x 40 x 7 cm
Hmotnost:
8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 8 kg |
| NOSNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















