Kusový koberec Napkin gold kruh 100x100 (průměr) kruh
Kód produktu: MUJKOBE145150
Telefonická objednávka
Kusový koberec Napkin gold kruh zaujme jednoduchým vzor a decentní barvou. Jeho největší předností je příjemný materiál, který je vyrobený ze 100% polypropylenu s velmi jemným střiženým vlasem. Koberec je po celém obvodě obšitý a je tak chráněn proti třepení. Na výrobu nebyla použitá žádná toxická látka a lze ho položit i do dětského pokoje.
Rozměry:
100x100 (průměr) kruh
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Žlutá
Celková výška: 8 mm
Výška vlasu v mm: 6 mm
Hustota vlasu: 160 000 n./m2
Celková váha: 1800 g/m2
Materiál: Syntetický (umělý)
Specifikace materiálu: Polypropylen (vše)
Specifikace materiálu: Polypropylen frisé
Typ vlasu: Střižený - komfortní
Podklad: Textil
Styl: Orientální
Styl: S geometrickými vzory
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Extra jemný
Další vlastnosti: Snadná údržba
Určení dle místnosti: Dětský pokoj
Určení dle místnosti: Chodba / Předsíň
Určení dle místnosti: Obývací pokoj
Určení dle místnosti: Ložnice
Země původu: Turecko
Lemování, obšití: Po celém obvodu
Třásně: Ne
Způsob výroby: Strojně dělaný
Tvar: Kruh
Typ produktu: Kusový koberec
Zobrazit více
Rozměry:
100x100 (průměr) kruh
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Žlutá
Celková výška: 8 mm
Výška vlasu v mm: 6 mm
Hustota vlasu: 160 000 n./m2
Celková váha: 1800 g/m2
Materiál: Syntetický (umělý)
Specifikace materiálu: Polypropylen (vše)
Specifikace materiálu: Polypropylen frisé
Typ vlasu: Střižený - komfortní
Podklad: Textil
Styl: Orientální
Styl: S geometrickými vzory
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Extra jemný
Další vlastnosti: Snadná údržba
Určení dle místnosti: Dětský pokoj
Určení dle místnosti: Chodba / Předsíň
Určení dle místnosti: Obývací pokoj
Určení dle místnosti: Ložnice
Země původu: Turecko
Lemování, obšití: Po celém obvodu
Třásně: Ne
Způsob výroby: Strojně dělaný
Tvar: Kruh
Typ produktu: Kusový koberec
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj, Chodba / Předsíň |
| STYL | Orientální, S geometrickými vzory |
| TVAR | Kruh |
| HMOTNOST | 2,62 kg |
| MATERIÁL | Syntetický (umělý) |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 8 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 6 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1800 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Polypropylen (vše), Polypropylen frisé |
| TYP VLASU | Střižený - komfortní |
| PODKLAD | Textil |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Vhodný pro podlahové topení, Extra jemný |
| ZEMĚ PŮVODU | Turecko |
| LEMOVÁNÍ, OBŠITÍ | Po celém obvodu |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Strojně dělaný |
| TYP PRODUKTU | Kusový koberec |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba |
| HUSTOTA VLASU | 160 000 n./m2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Dětský pokoj, Chodba / Předsíň |
| STYL | Orientální, S geometrickými vzory |
| TVAR | Kruh |
| HMOTNOST | 2,62 kg |
| MATERIÁL | Syntetický (umělý) |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 8 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 6 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1800 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Polypropylen (vše), Polypropylen frisé |
| TYP VLASU | Střižený - komfortní |
| PODKLAD | Textil |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Vhodný pro podlahové topení, Extra jemný |
| ZEMĚ PŮVODU | Turecko |
| LEMOVÁNÍ, OBŠITÍ | Po celém obvodu |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Strojně dělaný |
| TYP PRODUKTU | Kusový koberec |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba |
| HUSTOTA VLASU | 160 000 n./m2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
















