- Domů
- Nábytek
- Koberce
- Ručně tkané a perské kusové koberce
- Kusový koberec Handloom 105962 Dhaka Grey Brown 80x150 cm
Kusový koberec Handloom 105962 Dhaka Grey Brown 80x150 cm
Kód produktu: MUJKOBE183766
Telefonická objednávka
Ručně tkaný koberec v jemném béžovém odstínu přináší do interiéru hřejivý a přírodní nádech. Jeho melírovaný design dodává hloubku a texturu, která působí elegantně a harmonicky. Vyrobený z pečlivě zpracované směsi juty, vlny a bavlny, nabízí odolný povrch ideální pro každodenní použití. Nízký vlas typu bouclé zajišťuje snadnou údržbu a vysokou trvanlivost, což z koberce činí perfektní volbu do ložnice, obývacího pokoje nebo předsíně.
Rozměry:
80x150 cm
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Béžová
Celková výška: 5 mm
Výška vlasu v mm: 4 mm
Celková váha: 1600 g/m2
Materiál: Přírodní
Specifikace materiálu: Vlna
Specifikace materiálu: Bavlna
Specifikace materiálu: Juta
Typ vlasu: Bez vlasu - nenáročný
Podklad: Bez podkladu
Certifikáty, udržitelnost: Certifikát Öko-Tex
Styl: Melír
Styl: Moderní
Styl: Japonský
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Kompatibilní s robotickým vysavačem
Speciální vlastnosti: Antistatický
Další vlastnosti: Snadná údržba
Další vlastnosti: Bouclé, buklák (bez vlasu)
Určení dle místnosti: Obývací pokoj
Určení dle místnosti: Ložnice
Určení dle místnosti: Chodba / Předsíň
Země původu: Bangladéš
Třásně: Ne
Způsob výroby: Ručně tkaný (hand-woven)
Tvar: Obdélník
Typ produktu: Kusový koberec
Zobrazit více
Rozměry:
80x150 cm
Odchylka v rozměru může být 1%, min 3 cm (norma ČSN P CEN/TS 14159).
Parametry:
Barva: Béžová
Celková výška: 5 mm
Výška vlasu v mm: 4 mm
Celková váha: 1600 g/m2
Materiál: Přírodní
Specifikace materiálu: Vlna
Specifikace materiálu: Bavlna
Specifikace materiálu: Juta
Typ vlasu: Bez vlasu - nenáročný
Podklad: Bez podkladu
Certifikáty, udržitelnost: Certifikát Öko-Tex
Styl: Melír
Styl: Moderní
Styl: Japonský
Využití: Vnitřní
Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení
Speciální vlastnosti: Kompatibilní s robotickým vysavačem
Speciální vlastnosti: Antistatický
Další vlastnosti: Snadná údržba
Další vlastnosti: Bouclé, buklák (bez vlasu)
Určení dle místnosti: Obývací pokoj
Určení dle místnosti: Ložnice
Určení dle místnosti: Chodba / Předsíň
Země původu: Bangladéš
Třásně: Ne
Způsob výroby: Ručně tkaný (hand-woven)
Tvar: Obdélník
Typ produktu: Kusový koberec
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň |
| STYL | Moderní, Melír, Japonský |
| TVAR | Obdélník |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| HMOTNOST | 1,9 kg |
| MATERIÁL | Přírodní |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 5 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 4 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1600 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Bavlna, Vlna, Juta |
| TYP VLASU | Bez vlasu - nenáročný |
| PODKLAD | Bez podkladu |
| CERTIFIKÁTY, UDRŽITELNOST | Certifikát Öko-Tex |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Antistatický, Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| ZEMĚ PŮVODU | Bangladéš |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Ručně tkaný (hand-woven) |
| TYP PRODUKTU | Kusový koberec |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba, Bouclé, buklák (bez vlasu) |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň |
| STYL | Moderní, Melír, Japonský |
| TVAR | Obdélník |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| HMOTNOST | 1,9 kg |
| MATERIÁL | Přírodní |
| CELKOVÁ VÝŠKA | 5 mm |
| VÝŠKA VLASU V MM | 4 mm |
| CELKOVÁ VÁHA | 1600 g/m2 |
| SPECIFIKACE MATERIÁLU | Bavlna, Vlna, Juta |
| TYP VLASU | Bez vlasu - nenáročný |
| PODKLAD | Bez podkladu |
| CERTIFIKÁTY, UDRŽITELNOST | Certifikát Öko-Tex |
| VYUŽITÍ | Vnitřní |
| SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI | Antistatický, Vhodný pro podlahové topení, Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| ZEMĚ PŮVODU | Bangladéš |
| TŘÁSNĚ | Ne |
| ZPŮSOB VÝROBY | Ručně tkaný (hand-woven) |
| TYP PRODUKTU | Kusový koberec |
| DALŠÍ VLASTNOSTI | Snadná údržba, Bouclé, buklák (bez vlasu) |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze











