- Domů
- Kuchyňský vozík GALANT - na KO staženo z prodeje
Kuchyňský vozík GALANT - na KO staženo z prodeje
Telefonická objednávka
Servírovací vozíky jsou zpět a jsou opět v kurzu. Už více nebudete muset běhat mezi místnostmi. Mnohem jednodušší bude uspořádat sklenice, příbory, jídelní servis do vozíku, občerstvení na vozík a přivézt to vše najednou na místo servírování. Servírovací vozík GALANT galantně doplní vaši domácnost.
Disponuje bohatým úložným prostorem v podobě dvou zásuvek a dvou skříněk, které jsou policí předělené na dvě části.
Konstrukce je vyrobena z MDF v bílém provedení, vrchní pracovní deska je z přírodního masivního borovicového dřeva.
Vozík GALANT disponuje kolečky, dvě z nich jsou s brzdami. Na bočních stranách se nacházejí madla, které usnadňují pohyb po místnosti.
Nutnost rovnoměrného zatěžování.
Barva:
bílá / přírodní
Materiál:
MDF / masivní borovicové dřevo
Rozměry:
šířka: 120 / 138 cm
hloubka: 47 cm
výška: 91 cm
Nosnost:
25 kg
vrchní deska: 10 kg
každé patro: 5 kg
Hmotnost:
35,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Vintage, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 120 cm, 138 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| HMOTNOST | 36 kg |
| NOSNOST | 25 kg |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| KOLEČKA | Plastová |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl PRIAMOS Dekorhome
Jídelní stůl PRIAMOS Dekorhome
Antracit
Není skladem
14 763 Kč
Kámen
Není skladem
14 590 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Jídelní stůl LAMIA Dekorhome
Jídelní stůl LAMIA Dekorhome
120x70x75 cm Není skladem 5 590 Kč 140x70x75 cm Dodání do 14 dnů 6 590 KčRegál BOREAS Dekorhome
Regál ATALANTA 185x135 cm Dekorhome
Regál ATALANTA 185x135 cm Dekorhome
Černá
Není skladem
8 678 Kč
Kuchyňská linka MARGARET 3 260
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Světle šedá
Není skladem
7 490 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní