- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Ušák křesla
- Křeslo s podnožkou AK-305 PW2
Křeslo s podnožkou AK-305 PW2
Telefonická objednávka
Moderní křeslo / ušák s podnožkou v oblíbenem motivu patchwork. Vyniká vysokým prohnutým opěrákem, úzkými a krátkými područkami. Potah je z barevné látky na přední straně a hnědé látky na straně zadní. Čtyřnohá a polstrovaná podnožka na vyložení nohou, kterou můžete použít i jako příležitostný taburet.
Kostra je z masivního dřeva a výplň z kvalitní PU pěny. V místě sedáku jsou pro zkvalitnění sezení elastické popruhy. Dlouhé kónické dřevěné nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Aby bylo eliminováno poškození podlahové krytiny, jsou opatřeny plastovými kluzáky.
Barva:
vícebarevná / hnědá / přírodní dřevo
Materiál:
masivní dřevo / látka / PU pěna / plast
Rozměry křesla:
šířka: 69 cm
hloubka: 76 cm
výška: 96 cm
výška sedu: 44 cm
hloubka sedu: 48 cm
výška područek: 58 cm
šířka područek: 6 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 52 cm
hloubka: 38 cm
výška: 37 cm
Nosnost:
80 / 130 kg
Hmotnost:
15,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 38 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 15,5 kg |
| NOSNOST | 80 kg, 130 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Plast, Pěna |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský |
| ŠÍŘKA | 52 cm, 69 cm |
| HLOUBKA | 38 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 15,5 kg |
| NOSNOST | 80 kg, 130 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Plast, Pěna |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x podnožka |
| HLOUBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Konferenční stolek s potiskem sklo / kov Dekorhome
Konferenční stolek s potiskem sklo / kov Dekorhome
Město
Dodání do 10 dnů
2 326 Kč
Piano
Dodání do 10 dnů
2 012 Kč
Barvy
Dodání do 10 dnů
1 830 Kč
Telefonní budka
Dodání do 10 dnů
1 568 Kč
Konferenční stolek 2ks KASTLER TYP 1
Konferenční stolek 2ks KASTLER TYP 1
Bílá
Dodání do 14 dnů
1 350 Kč
Ořech
Dodání do 14 dnů
1 390 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 950 Kč
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 871 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 672 Kč
Šedá
Není skladem
1 454 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 488 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 152 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 461 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 417 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 458 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 447 Kč
Shaggy koberec ARUNA
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 024 Kč
Černá
Není skladem
2 256 Kč
Měděná
Není skladem
2 216 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní