- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Jídelní křeslo LISA
Jídelní křeslo LISA
Telefonická objednávka
Nadčasové, elegantní a zároveň praktické křeslo do jakéhokoliv prostoru. Křeslo disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV zaření. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru.
Konstrukce křesla je nejen velmi lehká, ale i pevná a odolná díky použití polypropylenu a eloxovaného hliníku. Součástí křesla jsou i pohodlné područky. Křeslo má nostnost až 150 kg a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů.
Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.
Barva:
béžová
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polypropylen / eloxovaný hliník
Rozměry:
šířka: 59 cm
hloubka: 55 cm
výška: 76 cm
hloubka sedu: 39 cm
výška sedu: 44 cm
výška zádové opěrky: 39 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
2,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| HLOUBKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Servírovací stolek DR-046 bambus
Závěsná lampa LOMÉ Dekorhome
Závěsná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Závěsná lampa FUNAFUTI 60 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč






