- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše křeslo s jednoduchým, ale stylovým designem je skvělým doplňkem do vaší domácnosti.
Čalounění křesla je vyrobené z měkkého polyesteru, který je vycpaný pohodlnou pěnou. Rám z dřevěného masivu je stabilní, pevný a odolný. Křeslo je skvělá volba na povídání s přáteli, čtení, sledování televize nebo na relaxaci. Montáž je snadná.
Barva:
žlutá
modrá
světle šedá
tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 69 cm
hloubka: 69 cm
výška: 75 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 38 cm
výška područek od země: 56 cm
Hmotnost:
13,7 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 13,7 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 69 cm |
| HLOUBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 13,7 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Komoda s 3 košíky dřevo / látka Dekorhome
Komoda s 3 košíky dřevo / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 779 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 745 Kč
Komoda se 4 košíky dřevo / látka Dekorhome
Komoda se 4 košíky dřevo / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 433 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 267 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní