- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo HAZARD
Křeslo HAZARD
Telefonická objednávka
KŘESLO HAZARD
Desinové křeslo HAZARD se stane skvělým společníkem pro každého, kdo si zaslouží pořádný odpočinek po náročném dni v luxusním křesílku. Křeslo je se bude skvěle vyjímat jako solitér v obývacím pokoji, hale nebo společenských prostorách. 
KVALITNÍ PROVEDENÍ
Křeslo je potaženo kvalitní látkou Haga v několika barevných variantách. Velmi silné a měkké polstrování zajistí maximální pocit komfortu. Stabilitu zajišťují čtyři ocelové nohy lakované černou barvou. 
CHVÍLE RELAXU
Užijte si ničím nerušené chvíle relaxu s křeslem HAZARD. Není nic lepšího než se pohodlně usadit a odpočívat. Křeslo je navrženo tak, aby se v něm každý cítil jako v bavlnce. Disponuje prostorným sedákem s optimální výškou sedu od země, vstávání z něj tak nebude náročné. 
BAREVNÉ VARIANTY
Křeslo nabízíme v několika neutrálních barvách, které zaručují jeho snadné začlenění do jakéhokoliv interiéru a stylu domácnosti.
- béžová
- skořicová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / ocel
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 82 cm
výška: 72 cm
šířka sedu: 70 cm
hloubka sedu: 70 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnost:
15 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 70 cm |
| HLOUBKA SEDU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks MORINO
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 024 Kč
Černá
Není skladem
2 256 Kč
Měděná
Není skladem
2 216 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní