- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CHESTER
Křeslo CHESTER
Telefonická objednávka
Pohodlné křeslo CHESTER je ideální k relaxaci a odpočinku při čtení oblíbené knihy i sledování televize.
Součástí dodávky jsou dřevěné nožičky v přírodním provedení. Nebo je možné objednat samostatně nohy v provedení: bílá a ořech.
Barva:
béžová
tmavě šedá
antracit
koňaková (amber)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / masivní dřevo
Rozměry křesla:
šířka: 67 cm
hloubka: 85 cm
výška: 114 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
26,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| HMOTNOST | 26,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 67 cm |
| HLOUBKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| HMOTNOST | 26,5 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Stojací lampa BANGUI 170 - 210 cm Dekorhome
Stojací lampa BANGUI 170 - 210 cm Dekorhome
Měděná
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 990 Kč
Měděná / černá
Není skladem
4 722 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní