Prakticky řešený kovový zahradní domek na nářadí klasického designu k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potřeb. 

Domek je vyrobený z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny 0,22 - 0,35 mm. Střecha a části podlahové konstrukce jsou žárově pozinkovany, stěny a zbytek konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Všechny nalakované díly jsou opatřeny kvalitní polyesterovou barvou. Domky od amerického výrobce ARROW vynikají ve srovnání se svou asijskou konkurencí především precizností svého zpracování.

Všechny zahradní domky ARROW  mají design vyprojektovaný na vyšší postavu obyvatel USA a Evropy. U většiny "noname" asijských domků často bohužel až po jeho postavení zjistíte, že jste vyšší než právě postavený domek, a že do domku může bez problémů vstoupit tak maximálně desetileté dítě. A to ani nehovoříme o faktu, že v asijském domku uvnitř neopřete o stěnu ani lopatu. Ta bývá vyšší než stěna domku ..... Proto doporučujeme ověřit si výšku domku a rozměr vstupních dveří ještě před nákupem domku.

Dodáváme jako stavebnici. Domek je určen pro nekomerční domácí použití. Pozor - domek má v reálu kombinaci barev dřevodekor a hnědá. Reálné odstíny mohou být lehce odlišné od barvy na obrázcích (velmi záleží na nastavení barev na Vašem monitoru). Montáž domku je nutno provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám apod.).

Záruka proti prorezavění 10 let.

Barva
hnědá / černá

Materiál
pozinkovaný plech

Rozměry vnější: 
šířka: 194 cm
hloubka: 151 cm
výška: 201 cm

Rozměry vnitřní: 
šířka: 181 cm
hloubka: 138 cm
výška: 198 cm

výška stěny: 181 cm

Rozměr posuvných dveří: 
šířka: 81 cm
výška: 176 cm

Hmotnost
55 kg

K domku je možné dokoupit toto příslušenství:
montážní kotvící sadu do betonu
montážní kotvící sadu do země
kovovou podlahovou základnu, na kterou jednoduše přišroubujete podlahu z materiálu podle vlastního výběru (palubky, prkna, OSB desku)
zesilující střešní nosníky, které zvýší únosnost střechy domku v případě, že domek postavíte v oblastech s možností většího množství sněhu

Balení - 1 balík o rozměrech 181 x 83 x 10 cm / 55 kg
Parametry
BARVA HnědáČerná
ŠÍŘKA 194 cm
HLOUBKA 151 cm
VÝŠKA 201 cm
HMOTNOST 55 kg
MATERIÁL Kov
BARVA HnědáČerná
ŠÍŘKA 194 cm
HLOUBKA 151 cm
VÝŠKA 201 cm
HMOTNOST 55 kg
MATERIÁL Kov

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení