- Domů
- Obývací pokoj
- Konzolové stolky
- Konzolový stůl HYLLOS Dekorhome
Konzolový stůl HYLLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní barokní konzolový stolek HYLLOS spojuje nejmodernější designové požadavky s nádechem stylové epochy baroka a rokoka. Díky propracovaným, ručně vyráběným dekoracím a ozdobám je tento stolek ve Vašem prostředí zaručeným skvostem.
Barva:
zlatá
stříbrná
Výběr dekoru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
plast (polyuretan) / dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 110 cm
hloubka: 35 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Venkovský, Barokní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konzolový, Příruční, Toaletní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Venkovský, Barokní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konzolový, Příruční, Toaletní, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl ZETHOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Šedá / zlatá
Dodání do 14 dnů
11 190 Kč
Chesterfield jídelní židle ZETHOS Dekorhome
Chesterfield jídelní židle ZETHOS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 090 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
8 190 Kč
Konzolový stolek ZETHOS Dekorhome
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
7 890 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
9 590 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní