💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Máte nevyužitý prostor v předsíni nebo prázdné místo v obývacím pokoji? Konzolový stolek AMYNTAS své využití najde v každé domácnosti.
Vyroben je z MDF v jedinečném bílém nebo černém provedení. Okouzlí jako odkládací stolek, nebo spolu se zrcadlem poslouží na zkrášlení před odchodem z domu. Interiér může zdobit i jako toaletní, psací či noční stolek.
Disponuje úložným prostorem v podobě jednoho šuplíku. Minimalistický design, maximální využití.
Barva:
bílá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 75 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
13 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.