- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Konzolová jídelní židle NYX Dekorhome
Telefonická objednávka
Stylová konzolová jídelní židle NYX v industriálním stylu je čalouněná látkou z mikrovlákna s efektem broušené kůže ve dvou barevných variantách: hnědá a šedá. Stojí na pohupové podnoži z lakovaného železa v černé barvě.
Konzolovu židli NYX doporučujeme kombinovat s dalšími komponenty ze série NYX.
Barva:
hnědá / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 49 cm
hloubka: 63 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 48 cm
výška zádové opěrky: 43 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 43 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 43 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Zelená
Není skladem
8 470 Kč
Hnědá
Není skladem
7 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Modrá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Chesterfield barová židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
8 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 690 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní