- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Konzolová jídelní židle 2 ks ARETE Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks ARETE Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní konzolová jídelní židle ARETE v retro stylu je čalouněná látkou z mikrovlákna ve dvou barevných variantách: hnědá a šedá. Stojí na pohupové kovové podnoži z broušené nerezové oceli.
Balení obsahuje 2 kusy.
Barva:
hnědá / stříbrná
šedá / stříbrná
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / kov
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 60 cm
výška: 100 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 50 cm
výška zádové opěrky: 55 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy, Pohupová |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks MEDON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Zelená
Není skladem
8 470 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
7 190 Kč
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Barová židle 2 ks ARETE Dekorhome
Barová židle DARAN Dekorhome
Barová židle DARAN Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Barová židle GYES Dekorhome
Barová židle GYES Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní