- Domů
- Pracovna
- Kancelářské sestavy
- Klaudius
- Kontejner KLAUDIUS TYP 6
Kontejner KLAUDIUS TYP 6
Telefonická objednávka
KANCELÁŘSKÝ SEKTOROVÝ NÁBYTEK KLAUDIUS
Vytvořte si příjemné pracovní prostředí podle vašich představ s kancelářským sektorovým nábytkem KLAUDIUS. Nábytek z této série se vyznačuje moderním a praktickým designem, který je ideální pro menší i větší kanceláře.
MODERNÍ DESIGN A KVALITNÍ MATERIÁLY
Vyroben je z laminované DTD, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení. Lákavé jsou jeho dvě barevné provedení, které se skládají z kombinace dub artisan/grafit a šedá/beton tmavý. Na jednotlivých druzích nábytku se nacházejí aluminiové úchytky, které dodávají nábytku moderní vzhled.
- dub artisan / grafit
- šedá / beton tmavý
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
ORGANIZOVANÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ
Kontejner KLAUDIUS TYP 6 vám pomůže udržet pořádek ve vašich dokumentech a kancelářských potřebách. Poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě tří šuplíků a jednoho šuplíku s penálem. Šuplíky se otevírají pomocí úchytky. Kontejner je vybaven kolečky, pomocí kterých jej můžete snadno přemístit na potřebné místo.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná DTD / kov
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 56 cm
výška: 61 cm
výška šuplíku: 15 cm
tloušťka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnost:
27 kg
Nosnost:
5 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| HMOTNOST | 27 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| TYP STOLU | PC stůl |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,6 cm, 2,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 kolečka |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
PC stůl KLAUDIUS TYP 7
Závěsná police TYP 5
Závěsná police TYP 5
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
1 590 Kč
Beton
Skladem
Regál KLAUDIUS TYP 1
Regál KLAUDIUS TYP 1
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
3 990 Kč
Beton
Skladem
Regál KLAUDIUS TYP 2
Skříňka KLAUDIUS TYP 3
Skříňka KLAUDIUS TYP 3
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
5 050 Kč
Beton
Skladem
Regál KLAUDIUS TYP 4
Regál KLAUDIUS TYP 4
Dub artisan
Dodání do 14 dnů
2 990 Kč
Beton
Skladem







Zboží ihned, platba za 14 dní