- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stůl MEDEA
Konferenční stůl MEDEA
Kód produktu: V-CH-MEDEA-LAW
Telefonická objednávka
Konferenční stůl MEDEA je vyroben v kombinaci skla, MDF a oceli.
Stůl se skládá z horní laminované MDF desky v barvě dub sonoma, spodní desky jsou z bílého skla a konstrukce stolu je vyrobena z nerezové oceli.
Barva:
dub sonoma / bílá
Materiál:
laminovaná MDF / sklo / nerezová ocel
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 50 cm
výška: 45 cm
Hmotnost:
11,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HMOTNOST | 11,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Sklo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 21.04.2026
4 290 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených
Relaxační křeslo OPTIMA
Dostupnost dle variant
5 380 Kč
5 669 Kč
Přidat do oblíbených

