- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konferenční stolek v průmyslovém stylu se bude hodit do moderního či industriálního interiéru. Stůl má pevnou desku z masivního mangovníkového dřeva. Praktické šuplíky na maličkosti a odklápěcí deska stolu napříklád na plédy.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zkombinujte tento konferenční stolek s dalším nábytkem z naší řady THOR.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 45 cm
Rozměry zásuvky (4x):
šířka: 21 cm
hloubka: 28 cm
výška: 7 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 62 cm
hloubka: 30 cm
výška: 30 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní