- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek SILVER B
Konferenční stolek SILVER B
Telefonická objednávka
Designový konferenční stolek SILVER B v art deco stylu rozzáří každý obývací pokoj. Stolek lze použít i v ložnici jako noční, nebo jako odkládací stolek v předsíni.
Konferenční stolek má konstrukci vyrobenou z kovu a to ve dvou variantách: stříbrná (chrom) nebo zlatá (nerezová ocel). Deska je z kouřového tvrzeného skla.
Barva:
průhledná / stříbrná
průhledná / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 53 cm
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní