- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek MERALA
Konferenční stolek MERALA
Kód produktu: TA-MER-GLAS
Telefonická objednávka
MERALA je malý, ale zajímavý stolek v industriálním stylu.
Skleněná deska o tloušťce 4 mm celé konstrukci dodává styl. Jednoduchá kontrukce je lomena černou povrchovou úpravou.
Stolek má velmi snadnou montáž.
Barva:
černá / průhledná
Materiál:
sklo / práškově lakovaný kov
Rozměry:
šířka: 66 cm
hloubka: 65 cm
výška: 35 cm
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Boxspringová postel VIVRE 180
Varianty produktu
Kronos 19 - zelená
Dodání do 21 dnů
21 690 Kč
Matt velvet 63 - růžová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Matt velvet 68 - vínová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 09 - světle hnědá
Dodání do 14 dnů
22 090 Kč
Monolith 48 - žlutá
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 77 - modrá
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 84 - šedá
Dodání do 10 dnů
22 090 Kč
Paros 02 - béžová
Dodání do 21 dnů
21 690 Kč
Dora 63 - vínová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Boxspringová postel VIVRE 180
Kronos 19 - zelená
Dodání do 21 dnů
21 690 Kč
Matt velvet 63 - růžová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Matt velvet 68 - vínová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 09 - světle hnědá
Dodání do 14 dnů
22 090 Kč
Monolith 48 - žlutá
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 77 - modrá
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Monolith 84 - šedá
Dodání do 10 dnů
22 090 Kč
Paros 02 - béžová
Dodání do 21 dnů
21 690 Kč
Dora 63 - vínová
Dodání do 21 dnů
22 090 Kč
Dodání do 21 dnů
od 21 690 Kč
Přidat do oblíbených
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
Regál ATALANTA 115x80 cm Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
Dodání do 14 dnů
4 096 Kč
5 790 Kč
Přidat do oblíbených



Zboží ihned, platba za 14 dní