- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Designové a moderní
- Konferenční stolek MEFUS
Konferenční stolek MEFUS
Telefonická objednávka
Konferenční stolek MEFUS je skutečným ztělesněním luxusu a elegance. Jeho moderní vzhled a funkčnost jej činí vhodným pro obývací pokoj, jídelnu nebo jako příruční a kávový stolek. Je multifunkční a můžete si vybrat, jakou roli bude hrát ve vaší domácnosti.
Konstrukce stolku je vyrobena z kvalitní oceli se zlatým nástřikem, který stabilně podporuje obě stolní desky. Vrchní deska stolu je imitace mramoru s lesklým povrchem, což přidává nádech luxusu. Spodní deska stolu je v lesklé bílé barvě, která vytváří zajímavý kontrast. Tato barevná kombinace zdůrazňuje luxusní vzhled.
Barva:
zlatá / mramor
Materiál:
kov
Rozmery:
průměr: 99 cm
výška: 45 cm
tloušťka desky: 1,5 cm
Nosnost:
35 kg
Hmotnosť:
58 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 99 cm |
| HLOUBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 99 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| NOSNOST | 35 kg |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Mramor |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 99 cm |
| HLOUBKA | 99 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRŮMĚR | 99 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| NOSNOST | 35 kg |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Mramor |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Starorůžová
Dodání do 7 dnů
15 876 Kč
Tyrkysová
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Šedá
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Stojací lampa ALSET LED
Stojací LED lampa DILI Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Smaragdová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Růžová
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
2 090 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní