- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek FILEMON Dekorhome
Konferenční stolek FILEMON Dekorhome
Telefonická objednávka
KONFERENČNÍ STOLEK FILEMON
Představte si obývací pokoj, ve kterém se snoubí elegance s praktičností. Místo, kde se setkává stylový design s prvotřídní funkčností. Přesně to vám nabízí konferenční stolek FILEMON – unikátní kousek nábytku, který povznese váš interiér na úplně novou úroveň.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
POUTAVÝ DESIGN
Industriální styl s retro nádechem je nadčasový. Kombinace přírodního dřeva a černě lakovaných kovových nohou vytváří harmonii, která nenudí, ale inspiruje. FILEMON je ideální pro milovníky minimalistického, ale zároveň originálního designu. FILEMON kombinuje trendy retro vlásenkové nohy z kovu s přírodním dřevem. Tento kontrast dodává stolku vzdušný a elegantní vzhled.
- přírodní mangovník / černá
- sheesham / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÁ ELEGANCE
Vestavěná vzdušná přihrádka pod deskou stolu poskytuje prostor pro uložení vašich nejdůležitějších věcí. Už žádné zbytečné hledání - vše, co potřebujete, budete mít na dosah ruky, aniž byste narušili čistý a přehledný vzhled stolu. Je dostatečně kompaktní pro menší prostory, ale zároveň nabízí dostatek místa pro vaši práci nebo kreativní projekty.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / masivní sheeshamové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 40 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
TV stolek FILEMON Dekorhome
TV stolek FILEMON Dekorhome
Černá / přírodní
Dodání do 14 dnů
14 790 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
14 790 Kč

















Zboží ihned, platba za 14 dní