- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento stylový konferenční stolek vnese do současnému vybavení vašeho domova nádech elegance. Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
Horní deska tohoto odkládacího stolku nabízí bezpečnou plochu na servírování občerstvení a nápojů nebo na vystavení váz, mís s ovocem či jiných dekorací. Dřevěné nožičky dodávají stolku přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
Barva:
hnědá / bílá
hnědá / černá
hnědá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / kompozitní dřevo
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 53 cm
výška: 43,5 cm
výška podnosu (vnější): 4 cm
výška podnosu (vnitřní): 3,5 cm
Hmotnost:
3,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| PRŮMĚR | 43 cm |
| HMOTNOST | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| PRŮMĚR | 43 cm |
| HMOTNOST | 3,5 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zásuvková komoda Dekorhome
Zásuvková komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 510 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 504 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
6 333 Kč
3místná pohovka Dekorhome
3místná pohovka Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 965 Kč
Černá
Není skladem
9 138 Kč
Zelená
Není skladem
9 138 Kč
Růžová
Není skladem
8 965 Kč
Krémová
Není skladem
9 138 Kč
Modrá
Není skladem
9 138 Kč
Vínová
Není skladem
8 965 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
9 138 Kč
Žlutá
Není skladem
8 270 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 138 Kč
Odkládací stolek 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks KLEITÉ Dekorhome
Mangovník
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Konferenční stolek Dekorhome
Konferenční stolek Dekorhome
Bílá
Není skladem
1 706 Kč
Černá
Není skladem
1 082 Kč
Šedá
Není skladem
1 143 Kč
Konferenční stolek Dekorhome
Toaletní stolek s LED osvětlením Dekorhome
Toaletní stolek s LED osvětlením Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 879 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
9 087 Kč
Černá
Není skladem
9 380 Kč
Šedá
Není skladem
8 494 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
8 016 Kč











