🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 20.4.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Moderní konferenční stolek AHG-233 OAK je vyrobený z MDF materiálu o síle 1,5 cm v dekoru divoký dub a s výškou lubu 10 cm.
Podnož je z pevného lakovaného kovu v barevném provedení: černý mat. Součástí designové podnože jsou černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození Vaší podlahy.
Barva:
divoký dub / černý mat
Materiál:
divoký dub / černý mat
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 60 cm
výška: 42 cm
Hmotnost:
17,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOST | 17,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Akácie
Dodání do 10 dnů
5 788 Kč
Recyklované dřevo
Není skladem
5 323 Kč
Město
Dodání do 10 dnů
2 326 Kč
Piano
Není skladem
2 013 Kč
Barvy
Dodání do 10 dnů
1 830 Kč
Telefonní budka
Dodání do 10 dnů
1 568 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 938 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 984 Kč
Černá lesk
Dodání do 10 dnů
4 314 Kč